Monografia witaminy K

  • Najnowsze ustalenia naukowe dotyczące witaminy K szeroko wybiegają poza fizjologię krzepnięcia. Rola witaminy K jako kofaktora w posttranslacyjnej gamma‑karboksylacji reszt kwasu glutaminowego (Glu) do gamma‑ karboksyglutaminianu (Gla), dotyczy szeregu białek zawierających kwas glutaminowy ulokowanych w rożnych lokalizacjach ustroju, a szczególnie w kościach, tętnicach i mózgu.
Monografia witaminy K. Kości, stawy, naczynia krwionośne, mózg a witamina K – nowe wskazania. Tadeusz Frankiewicz

Chcesz przeczytać Monografię
witaminy K2 w całości?

Zostaw swojego maila, a wkrótce wyślemy Ci link do pobrania
bezpłatnego materiału:

Imię

Twój e-mail

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udostępnienia materiałów naukowych dostępnych na kinon.com.pl.

Pouczenie:

  • Dane osobowe przetwarzane są w celu udostępnienia materiałów naukowych dostępnych na kinon.com.pl.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych.
  • Administratorem danych jest Valentis Polska Sp z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-255) przy ul. Krakowiaków 50. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: rodo@valentis.eu, bądź zadzwoń pod nr: +48 22 315 0152. Odbiorcą danych osobowych jest hostingodawca.
  • Dane będą przechowywane do czasu udostępnienia materiałów naukowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek udostępnienia materiałów naukowych kinon.com.pl Niepodanie tych danych uniemożliwi udostępnienie i pobranie tych materiałów.